Wybierz lokalizację, a my tam Ciebie zabierzemy!

Organizujemy i prowadzimy rejsy praktycznie na całym globie. Współpracujemy z doświadczonymi Skipperami oraz sprawdzonymi agencjami czarterowymi. Pomagamy przy rezerwacji miejsc w samolocie, przez organizację transferu na i z lotniska. Pomagamy także w wyszukaniu ciekawych miejsc noclegowych przed rejsem.

 

Najczęściej pływamy po akwenach wód w Chorwacji, Grecji, Basenu Morza Śródziemnego, Morza Północnego, Atlantyku, Balearach, Wyspach Kanaryjskich, Karaibach, Seszelach, Malediwach. Pływamy też po nieco trudniejszych i zimniejszych akwenach. Jeśli są chętni na spotkanie z niedźwiedziem polarnym, to zapraszamy na rejsy powyżej lub poniżej stref zwrotnikowych, tam gdzie zorze polarne wprawiają w zachwyt. Grenlandia, Spitsbergen, czy Islandia – to akweny trudne, ale mające swój urok.  

 

Organizujemy rejsy stażowo – szkoleniowe dla żeglarzy chcących zdobyć staż pozwalający przystąpić do egzaminów na wyższe stopnie żeglarskie i motorowodne.

Zapraszamy również na warsztaty nawigacyjne i zajęcia z manewrowania jachtem.

 

Jeśli masz swoją ekipę i chcesz spędzić czas pod żaglami – wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my wyślemy Ci nasze propozycje rejsów! 

Seszele

Sardynia

Bałtyk

Wyspy Kanaryjskie

Hiszpania

Turcja

Grecja

Chorwacja

Zapisz się na rejs!